Team MaDness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team MaDness

Forumas
 
rodiklisPortalIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Crystal Best

Go down 
AutoriusPranešimas
Sunako

Sunako


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-12-22

Crystal Best Empty
RašytiTemos pavadinimas: Crystal Best   Crystal Best EmptyAntr. 02 17, 2009 10:07 pm

CRYSTAL BEASTS
Crystal Beats ( Gems ) tai monstrų tipas, kurie išsiskiria savo unikaliu gebėjimu - sunaikinti kovos lauke jie gali virsti tęstinėmis ( Continuous ) burtų kortomis. Taip pat kiekvienas iš jų turi ir savo efektą. Šie 7 monstrai yra paremti įvairiomis kortomis, kurios pagreitina jų "kristalizaciją" į burtų kortas.Kaladė turi šaunų One Turn Kill (otk) derini su Crystal Abudance korta, kuri išmetus 4 Crystal Beasts esančius burtų zonoje gali sunaikinti visas kortas lauke ir iškviesti tiek CB,kiek buvo sunaikinta priešininko kortų.
CB pirmą kartą pasirodė 2007 pavasari. Tad šio straipsnio tikslas aptarti visus 7 CB monstrus su juos paremiančiomis kortomis, bei pateikti kelis šios kaladės galimus variantus. Aptarsime galimas strategijas, kritiškai įvertinsime šių monstrų privalumus ir silpnybes.
PRANAŠUMAI
Šios kaladės veikimas priklauso nuo to, kiek turi „Crystal Beast“ kortų savo burtų ir spąstų kortų zonose. Ji turi daug įvairiausių būdų surasti ir iškviesti reikiamus CB į kovos lauką ar burtų / spąstų zoną. Šie ir kiti traukimo efektai veikdami kartu, labai pagreitina CB kalades ir palengvina minėta OTK, kuris yra dviguba bėda priešininkui, nes sunaikina visas kortas ir prikviečia visą galybę monstrų. Kaladė turi ir specialią lauko kortą " Ancient City - Rainbow Ruins ", kuri įgauna naują efektą su lyg kiekvienu CB burtų / spąstų zonoje. Ši kaladė sugeba priešintis ir pragaištingoms burtų / spąstų naikinimo kortoms, nes yra kortų, kurios gali akimirksniu grąžinti CB iš kapinyno į užnugario liniją, o ir lauko korta ginasi nuo naikinimo efektų.

TRŪKUMAI
CB monstrai, esantys burtų ir spąstų kortų zonoje gali būti labai paprastai sunaikinti. Tad didžiausi šios kaladės priešai yra: Dust Tornado, Mystical Space Typhoon ir labai paplitęs Heavy Storm, tad jo ir patys naudoti negalite. Taip pat negalėsite naudoti daug tęstinio veikimo burtų ir spąstų kortų, nes taip užimsite jums gyvybiškai svarbias vietas burtų ir spąstų zonose. Taip pat jūsų strategija priklauso nuo priešininko. Jei jis išsikvies stiprų monstrą ir vengs naikinti CB bei siųsti juos į užnugarį, jūsų kaladės efektyvumas mažėja. Taip pat gali naudoti tiesioginio puolimo ar gyvybės taškų deginimo taktikas kitaip sakant Burn decus ar Mill Deck.CB monstrai gan silpni todel dece reikia noudoti Shrinkus je labai gerai limpa.

CRYSTAL BEASTS MONSTRŲ ŠEIMA
Crystal Beast Ruby Carbuncle 300/300 Light / 3 lv / Fairy.
Kai šis raudonasis rubinas yra Specialiai iškviečiamas, tu gali Specialiu kvietimu iškviesti kiek tik įmanoma „Crystal Beast“ monstrų iš savo Spell/Trap Kortų zonos. Jei ši korta sunaikinama kai yra Monstrų Kortų Zonoje, tu gali padėti ją atverstą į Spell/Trap Kortų Zoną kaip Continous Spell Kortą, vietoj siuntimo į kapinyną.
Tai pagrindinis CB monstras, kuris sau į pagalbą gali pasikviesti iki 4 CB monstrų ir padaryti daug žalos. Tačiau šį silpną padarėlį reikia Specialiai iškviesti, kad galėtum pasinaudoti efektu. Tad galime pasitelkti I pagalba tokias kortas kaip Crystal Promise ar Crystal Becon.

Crystal Beast Amber Mammoth 1700/1600 Earth / 4 lv / Beast.
Nors mamutai jau išnykę, o jų gentainiai drambliai Lietuvoje negyvena, tačiau mes turime gintarų. Kai tavo atverstas „Crystal Beast‘ monstras, yra pasirenkamas kaip atakos taikinys, puolimą gali nukreipti į šį monstrą. Jei ši korta sunaikinama kai yra Monstrų Kortų Zonoje, tu gali padėti ją atverstą į Spell/Trap Kortų Zoną kaip Continous Spell Kortą, vietoj siuntimo į kapinyną.
Tai antras pagal ATK stiprumą ir DEF monstras. Tad galime pasinaudoti burtų korta Crystal Releis ir I ataka pasukti koki Ruby ir boom nukreipi ataka I mamuta priešaš visada pamirsta mamuto efecta .

Crystal Beast Topaz Tiger 1600/1000 Earth / 4 lv / Beast.
Jei šis topazas puola tavo priešininką, jis gauna +400 ATK taškų per žalos skaičiavimą. Ir žinoma sunaikintas virsta brangakmeniu.
Efektas šį tigrą padaro patį stipriausią pagal ATK. Kadangi mes turėsime tiek daug Beast monstrų, kurių sunaikinimas duoda mums naudos, tad galime pasinaudoti Green Baboon, Defender of the Forest monstro efektu ir iš to išpešti dar daugiau naudos. Kai bus sunaikintas mūsų Beast ( pvz. mūsų tigras ), sumokėję 1000 LP galėsime šį baisūną 2600/1800 Specialiai išsikviesti iš kapinyno ar rankos į lauką.

Crystal Beast Emerald Tortoise 600/2000 Water / 3 lv / Aque.
Kartą per ėjimą šis žalias smaragdinis vėžlys, gali pakeisti vieną tavo valdomą monstą į gynybos poziciją. Sunaikintas virsta smaragdu.
CB kaladėje jūs galite noudoti Hamon, Lord of Striking Thunder vieną iš šventųjų žvėrių, kurį bus lengva iškviesti, pašalinant 3 tęstinio veikimo burtų kortas į kapinyną ( visi CB monstrai burtų / spąstų zonoje laikomi kaip tęstinio veikimo burtų kortos ). 4000/4000 tikrai užteks sulaikyti priešininką. Beje pasinaudoję mūsų vėžlio efektu ir pakeitę Hamon'ą į DEF mūsų priešininkas nebegalės pulti kitų mūsų monstrų.

Crystal Beast Amethyst Cat 1200/400 Earth / 3 lv / Beast.
Šis ametistas gali pulti priešininką tiesiogiai, tačiau bet kokia padaryta žala yra dvigubai sumažinama. Sunaikintas virsta ametistu.
Priešininkui -600 žala garantuota. Tad, kad padarytume dar daugiau žalos galime pasinaudoti Rescue Cat.

Crystal Beast Sapphire Pegasus 1800/1200 Wind / 4 lv / Beast.
Kai šis safyras iškviečiamas ( Normal, Special, Flip summon ), gali padėti vieną„Crystal Beast“ monstrą iš savo rankų, kaladės ar kapinyno atverstą į Spell/Trap Kortų Zoną. Ta korta laikoma kaip Continous Spell korta. Sunaikintas virsta safyru.
Tai pagrindinė CB kaladės korta, kuri mus aprūpins brangakmeniais.

Crystal Beast Cobalt Eagle 1400/800 Wind / 4 lv / Winged Beast.
Vieną kartą per ėjimą, gali sugrąžinti vieną atverstą „Crystal Beast“ kortą į jos savininko kaladės viršų. Sunaikintas virsta mėlynuoju kobaltu.
Efektas atrodo labai jau nenaudingas, tačiau neužmirškime mūsų vienaragio efekto. Jei jį mes grąžinsime į kaladės viršų, kitą ėjimą vėl galėsime išsikviesti ir gauti dar vieną brangakmenį. O kartais šis efektas padės mūsų perpildytame lauke rasti vietos dar vienam monstrui.

SVARBIAUSIOS PAREMIANČIO KORTOS
Ancient City – Rainbow Ruins Lauko burtų korta. Ši korta gauna šiuos efektus, priklausomai nuo „Crystal Beast“ kortų tavo burtų ir spąstų kortų zonoje:
+1: ši korta negali būti sunaikinta kortos efektu.
+2: kartą per ėjimą, gali dvigubai sumažinti patiriamą kovos žalą.
+3: gali nusiųsti vieną „Crystal Beast“ monstrą, kurį kontroliuoji į kapinyną, tam kad paneigtum burtų arba spąstų kortos veikimą, ir ją sunaikintum.
+4: vieną kartą per ėjimą, per savo Main Phase, gali traukti vieną kortą
+5: vieną kartą per ėjimą, per savo Main Phase, gali specialiai iškviesti vieną „Crystla Beast“ monstrą iš savo burtų ir spąstų kortų zonos.
Ši korta būtinai turi būti visose CB kaladėse, nes ji kompensuoja kaladės trūkumus ir praplečia galimybes. Ji gali pati save apginti, sumažinti patiriamą žalą, aprūpinti kortomis ir CB monstrais. Ją lengviau suieškoti padės Terraforming
Crystal Abudance Normalaus veikimo burtų korta. Jau minėta ir išgirta korta, kuri padaro CB OTK. Nusiųsk 4 “Crystal Beast” kortas iš savo Spell/Trap Kortų Zonos į kapinyną, sunaikink visas kortas. Tada, specialiu kvietimu iškviesk kiek tik įmanoma “Crystal Beast” monstrų iš savo kapinyno, kurių skaičius lygus nusiųstų priešininko kortų į kapinyną skaičiui, panaudojus šį efektą. Taigi jei nusiunčiame 5 kortas, galėsime tiek ir išsikviesti CB.
Crystal Blessing Normalaus veikimo burtų korta. Pasirink iki dviejų "Crystal Beast“ monstrų savo kapinyne, ir padėk juos į savo burtų ir spąstų zoną. Mums svarbu turėti kuo daugiau CB monstrų užnugarį, kad galėtume naudoti pagrindinius kaladžių derinius.
Crystal Beacon Normalaus veikimo burtų korta. Jei turi 2 arba daugiau “Crystal Beast” kortų savo Spell/Trap Kortų Zonoje, specialiu kvietimu iškviesk vieną “Crystal Beast” monstrą iš savo kaladės. Crystal Promise. Normalaus veikimo burtų korta. Pasirink vieną „Crystal Beast“ kortą savo burtų / spąstų kortų zonoje ir specialiai iškviesk ją. Šios dvi paskutinės kortos nėra itin vertingos, nes yra Crystal Beast Ruby Carbuncle kuri gali net 4 CB iškviesti.
Rare Value Normalaus veikimo burtų korta. Aktyvuok šią kortą tik tada, kai turi dvi ar daugiau „Crystal Beast“ kortas savo burtų ir spąstų zonoje. Tavo priešininkas pasirenka vieną iš tų kortų ir tu turi nusiųsti pasirinktą kortą į kapinyną. Tada, trauk dvi kortas.
Crystal Release Stiprinanti burtų korta. Sustiprinti galime tik „Crystal Beast“ monstrą. Jis gauna 800 ATK. Kai ši korta yra sunaikinama ir nusiunčiama į kapinyną, gali padėti vieną „Crystal Beast“ monstrą iš savo kaladės į savo burtų ir spąstų zoną. Su šia korta galime sustiprinti Crystal Beast Amber Mammoth iki 2500 ATK. Priešininkas tik jį galės pulti, kai puls silpnesnius CB, o jei ir bus sunaikintas, jūs gausite atlygį - 2 brangakmenius.
Atgal į viršų Go down
 
Crystal Best
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Team MaDness :: TMM Dormitory :: Sunako's Garden-
Pereiti į: