Team MaDness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team MaDness

Forumas
 
rodiklisPortalIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Info about Sunako

Go down 
AutoriusPranešimas
Sunako

Sunako


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-12-22

Info about Sunako Empty
RašytiTemos pavadinimas: Info about Sunako   Info about Sunako EmptyPir. 12 29, 2008 11:00 pm

Esu Ieva Kniežaitė iš Vilniaus, gimusi 1994 m. spalio 28d. Negaliu gyventi be muzikos, anime, children card games and funny stuff. Lankiau muzikos mokyklą 3 metus, tačiau mečiau, nes pabodo. Dabar gailiuosi... Groju pianinu ir gitara...(gitara dar tik mokousi ) Kokius metus lankiau šuolius į vandenį, turiu porą diplomų. Užteks apie mane, o dabar daugiau apie Yu-Gi-Oh.
Apie šį žaidimą sužinojau iš TV. Vėliau atsirado neoriginalios kortos, kurias pirkau krūvom. Tada man buvo apie 11 metų. Su tomis kortomis „išsidirbinėjau“ iki penktos klasės. Persikėlus mokytis į kitą mokyklą, naujoje klasėje vieno klasioko ir mano pomėgiai sutapo dėl šio žaidimo. Jis įrašė Yu-Gi-Oh Joey the Passion, per kurį išmokau žaisti.
Tada susidėjau pirmąją savo neoriginalią kaladę Dragons ir kaimynui sudėjau, išmokiau jį žaisti ir abu pradėjom galvoti apie YGO klubus. Tada netyčia susiradau Zaisk.lt svetainę ir iškarto prisikabino Extreme, kuris apgavo mane, nes pardavė 80 Common‘ų už 50 lt. Tokia buvo mano pradžia. >.<
Susidėjau kažkokią kaladę ir pradėjau vaikščioti į klubus... Iš Pranaso, kuris tikriausiai jau nežaidžia YGO nusipirkau E-hero kaladę, taip su juo ir žaidžiau, kokius 3 mėnesius... Tada atsirado Crystal Best kaladė. Ją pasirinkau, nes man iš YGO GX buvo labai gražus Jesys Anderson, tad sumaniau rinkti tą kaladę xD.
Berinkdama tą kaladę, susipažinau su Swiet, kuris man padovanojo Topaz =^^= . Po kiek laiko supratau, kad CB kaladė nėra labai stipri ir jei noriu patekti į nacius ir ką nors ten užimti, man reikia galingesnės kaladės. Panaršiau internete ir nusprendžiau rinkti Plant kaladę, nors apie jį nieko dar nežinojau. Swiet žinojo, kad aš noriu rinkti augalus ir 14-tojo gimtadienio proga jis man juos padovanojo. Neįsivaizduojat kokia buvau laiminga, net visą naktį neužmigau iš to džiaugsmo xD. Iš pradžių augalų pagrindinių taisyklių mane išmokė klpinjection ir Swiet. Na ir su Swiet pagalba patekau į Madnes‘ą x] ir dar už kai ką, bet to mes neminėsime xD
Dideliu pasisekimų dar neturiu, nes dar nedalyvavau kokiam nors normaliame turnyre, tik Snike užėmiau 2 vietą.


Paskutinį kartą redagavo Sunako, Pir. 12 29, 2008 11:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
 
Info about Sunako
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Team MaDness :: TMM Dormitory :: Sunako's Garden-
Pereiti į: